تیم ما

 

تیم سازمان زنان همفکر متشکل از زنان جوان و با انگیزه است که تجربه های فوق العاده در بخش برگزاری برنامه های ظرفیت سازی، دادخواهی و رسانه ای دارند.

تیم ما عصر امروز را عصر زنان میداند و با تیم های مختلف در سرار افغانستان هماهنگ کار می کنند.


Jamila Karimi 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جمیله کریمی

رئیس عمومی سازمان زنان همفکر

جمیله کریمی بیشتر ازهشت سال می شود که به عنوان فعال حقوق بشر و فعال رسانه ای در ولایت غور کار می کند، او فارغ التحصیل رشته ادبیات زبان دری دانشگاه هرات – افغانستان است.

خانم کریمی از سال 2018 با جمع از دختران دیگر " سازمان زنان همفکر" را ایجاد کرد و سابقه کار را با سازمان های زیادی دارد.

مسول مرکز حمایت ازخبرنگاران زن (CPAWJ) در ولایت غور

مسول پروژه توانمند سازی دختر جوان در سازمان خیریه بشری (OHW)

خبرنگار خبرگزای پژواک در ولایت غور

خبرنگار مستند ساز در پروژه های ( UNDP ) برای مقابله با فساد اداری

جمیله کریمی هم اکنون به عنوان مسول بخش آسیا برنامه های رادیو بین المللی برای صلح در کشور فرانسه است.

خانم کریمی عضو مجتمع جامعه مدنی افغانستان (( ACSFo، عضو (HRD)، عضو گروه عدالت انتقالی، عضو شبکه زنان افغان و ایتلاف های مشارکت برای زنان است.

همچنان خانم کریمی در یک انتخابات آزاد به عنوان نمانیده زنان ولایت غور انتخاب شد و دو بار درلویه جرگه مشورتی درکابل شرکت کرده است.

 

cadre plastique verre urban cotton 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نسرین سیدی

رئیس اجرایی سازمان زنان همفکر و مسول برنامه های رادیوسرحد

نسرین سیدی از سال ۲۰۱۵ به اینسو در شهر فیروزکوه، مرکز ولایت غور مشغول کار رسانه‌ی است. وی کار خبرنگاری را ابتدا از رادیو محلی«سرحد» در شهر فیروزکوه آغاز کرد. خانم سیدی در کنار فعالیت های دادخواهانه و تامین عدالت همچنان در بخش‌های چون تهیه و تولید برنامه های ویژه زنان، کودکان، اقشار آسیب پذیر جامعه کار کرده است.

خانم سیدی هم اکنون به عنوان مسئول برنامه های رادیو محلی «سرحد» و خبر نگار ولایتی آژانس خبری پژواک کار می‌کند. وی موضوعات مختلف خبری، گزارشات تولیدی و تحقیقی را از طریق این رسانه ها به دست نشر می‌سپارد 

خانم سیدی از 2020 سال به این طرف به عنوان مسئول اجرایی سازمان زنان همفکر در ولایت غور ایفای وظیفه می‌کند و تمام تلاش شان این است تا در کنار سایر بانوان بتوانند فعالیت های ارزنده را از طریق این نهاد اجتماعی برای زنان افغانستان به ویژه ولایت غور انجام دهند.

 

Mansoor Khosrow 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منصور خسرو

 معاون سازمان زنان همفک

منصور خسرو معاون سازمان زنان همفکر است، او سابقه ده سال کار خبرنگاری با رسانه های مختلف محلی، ملی و بین المللی را دارد، آقای خسرو هم اکنون نیز به عنوان خبرنگار ولایات مرکزی افغانستان با رادیو اروپا آزاد / رادیو آزادی کار می کند.

آقای خسرو هشت سال به عنوان ریس انجمن آزاد خبرنگاران در ولایت غور کار کرده است.

 cadre plastique verre urban cotton 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گلناز عظیمی

مدیر مالی و عملیاتی

گلناز عظیمی یکی از فعالان مدنی در ولایت غور است که سابقه کار با سازمان های مختلف را به ویژه در بخش مالی دارد.

خانم عظیمی از دانشکده اقتصاد دانشگاه هرات سند لیسانس دارد، سه سال می شود با سازمان زنان همفکر در بخش مالی و عملیاتی همکاری می کند.

خانم عظیمی در بسیاری از سمینارها/آموزش ها که توسط سازمان های ملی و بین المللی برگزار شده بود شرکت کرده و از حقوق زنان در افغانستان دفاع کرده است.

 

photo 2023 02 02 01 09 02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شریفه موحدی

مدیر برنامه ها

شریفه موحدی در سال 2014 از دانشگاه بامیان فارغ گردیده است. از سال 2015 تا 15 اگست2021 در موسسات بین المللی در بخش توانمند سازی زنان قریه در بامیان و ولایت غور فعالیت داشته است. درین مدت در کنار کار با موسسات، فعالیت های حقوق بشری در بخش آموزش، زنان، کودکان و نابرابری های که در اجتماع وجود داشت دادخواهی می نمود.

خانم موحدی مدیر برنامه های سازمان زنان همفکر است او می گوید ولایت غور که یکی از محروم ترین ولایات در افغانستان می باشد، فعالیت زنان در جامعه در اکثر موارد چالش بر انگیز است. با تمام محدودیت های جاری که سر راه فعالیت زنان وجود دارد. باز هم حمایت از زنان و ادامه دادن فعالیت های حقوقی بشری را نوع مسولیت دانسته پیش خواهد رفت. شریفه در گذشته گاهی برنامه های آموزشی کوتاه مدت را به شکل رضا کارانه برای دختران فراهم می کرد، به هر نحو ممکن تمام تلاش را می نمود که زمینه آموزش برای کودکان فراهم شود.

خانم موحدی همچنان رستورانت را در ولسوالی لعل سرجنگل ولایت غور برای خود کفایی زنان ایجاد کرده بود ه از سوی مردم به ویژه زنان مورد استقبال قرار گرفت.

 

Zarmina azimi 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

زرمینه عظیمی

مشاور حقوقی

زرمینه عظیمی دارای مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه خاتم النبیین کابل است. او مدافع حقوق بشر و فعال جامعه مدنی است. خانم عظیمی به حیث سارنوال منع خشونت علیه زنان در سارنوالی ولایت غور، سارنوال مبازره با جرایم فساد اداری ستره محکمه افغانستان کار می کرد.

خانم عظیمی از سال 2020 با سازمان زنان همفکر به عنوان مشاور کار می کند او همچنان عضو شورای رهبری شبکه اصلاح و تغییر ، عضو گروپ جوانان برای صلح و عضو کمیته معلولین در ولایت کابل بوده است.

                                                                                                                                                                 

membre41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هماصافی ناطق

مشاور روانشناسی

هما صافی ناطق متولد ولایت کابل مرکز افغانستان است، خانم ناطق مدرک لیسانس در بخش روانشناسی و مدرک کارشناسی ارشد در بخش مدیریت و رهبری از مرکز تحصیلات ماستری  پوهنتون تعلیم و تربیه کابل دارد.

خانم ناطق در کنار اینکه با سازمان زنان همفکر مصروف فعالیت است در بخش های مختلف به عنوان مشاور و استاد روانشناسی ایفای وظیفه نموده است.

خانم ناطق هم اکنون نیزبه عنوان مشاور روانشناسی با رادیو بین المللی برای صلح - فرانسه  یکی از رسانه های همکار سازمان زنان همفکر است در برنامه(روان سالم) ایفای وظیفه می نماید.

خانم ناطق در کنار مصروفیت هایش شاعری، نویسندگی و رسامی را دوست دارد.

 

 cadre plastique verre urban cotton 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 مزروقه رحیمپور

هماهنگ کننده برنامه ها

مزروقه رحیمپور سند لیسانس از دانشکده شرعیات دانشگاه بلخ دارد، او چهار سال می شود با تیم سازمان زنان همفکر کارمی کند، خانم رحیمپور با سازمان های مختلف ملی و بین المللی کار کرده است. مزروقه یک هماهنگ کننده عالی است دوست دارد برای حمایت از کسانی که بیشترین آسیب را از جنگ، آوارگی و حاشیه‌نشینی دیده اند کار کند.

 

 

 

 

            logo radio                                 Facebook                         don2

شرکای ما


part1part2part3part4part5part6part7part9